skip to Main Content

Szkolenia SEO

SEO Szkolenie to usługa skierowana zarówno do tych osób, które chcą zacząć swoją przygodę z marketingiem internetowym, jak i do tych, które od dłuższego czasu zajmują się prowadzeniem projektów i działań na kanałach digitalowych. Dzięki temu, że zdecydujesz się odbyć z nami szkolenie, pozycjonowanie stron przestanie być dla Ciebie niezrozumiałym procesem. Zaczniesz zauważać korzyści, jakie przynosi SEO. Szkolenie dopasowywane jest do potrzeb konkretnej grupy uczestników, zarówno pod względem poziomu zaawansowania, jak i omawianych zagadnień.

SEO szkolenie, które pozwoli Ci zrozumieć sens pozycjonowania

Osoby, które chcą zainwestować w SEO często wahają się, czy takie działania przyniosą w ich wypadku oczekiwane rezultaty. Prowadzone przez nas SEO szkolenia pomogą Ci zrozumieć, na czym dokładnie polega proces pozycjonowania strony w Google i jakie są realne korzyści inwestowania w ruch organiczny.

Agenda Szkolenia

Każde organizowane przez nas SEO szkolenie jest poprzedzone rozmową z uczestnikami i przesłaniem agendy, aby zainteresowani mogli się z nią zapoznać i określić, czy tematyka planowanych zagadnień jest zgodna z ich oczekiwaniami.

Prezentacja szyta na miarę

Nie ma dwóch takich samych szkoleń! Niezależnie od sytuacji, każdy materiał na szkolenie przygotowywany jest od podstaw, na podstawie profilu zainteresowań i zaawansowania uczestników.

Ciekawa forma

Wiemy o tym, że łatwiej uczyć się ciekawych rzeczy. Materiały, które przygotowujemy, są na tyle efektowne, by łatwiej było zapamiętywać prezentowany materiał.

Materiały ze szkolenia

Aby każdy mógł wynieść ze szkolenia jak najwięcej, udostępniamy każdemu uczestnikowi komplet materiałów szkoleniowych – by mógł do nich wrócić i jeszcze raz przestudiować.

Czas na pytania

Wierzymy, że sesja Q&A i czas na porozmawianie z prelegentem to jedne z fundamentów dobrego szkolenia. Z tego powodu przewidujemy odpowiednią ilość czasu na rozmowy z uczestnikami.

Adekwatne przykłady

Co zyskujesz na tym, że indywidualnie przygotowujemy każde szkolenie? Pozycjonowanie stron będzie dużo łatwiejsze, gdy podczas prezentacji wykorzystamy przykłady odnoszące się do Twojej branży – a może i Twojej strony!

SEO szkolenie, które nauczy Cię pracować ze specjalistą

Wiemy, że zaufanie konkretnemu specjaliście wymaga odwagi. Nasze szkolenia daje Ci niezbędne narzędzia do prowadzenia udanej współpracy w zakresie SEO. Szkolenie ma na celu przygotowanie Cię do rozmowy z agencją bądź freelancerem o efektach pozycjonowania, słuszności podejmowanych działań i sensowności wyznaczonych KPI. Dowiesz się, jakie praktyki są uważane w branży za dobre, a jakie piętnowane i z czego to wynika.

SEO szkolenie, które pokaże Ci na co zwrócić uwagę

Dlaczego warto wybrać się na szkolenie? Pozycjonowanie stron to wieloaspektowy proces, do którego każdy specjalista powinien podchodzić w indywidualny sposób – w zależności od branży, i oczekiwanych przez klienta rezultatów. Odezwij się do nas, zwłaszcza gdy stawiasz pierwsze kroki w SEO. Szkolenie pozwoli Ci zweryfikować, czy prowadzone przez Ciebie działania są słuszne, a także zauważyć, które z elementów prowadzonych projektów wymagają dopracowania.

SEO szkolenie, które nauczy Cię podstaw SEO copywritingu

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak ważna jest umiejętność pisania treści pod SEO. Szkolenie pozwoli Ci uporządkować wiedzę z zakresu SEO copywritingu. Pokażemy Ci, co możesz zrobić aby opublikowane na Twojej stronie internetowej teksty były widoczne na konkretne słowa kluczowe i jakie elementy tekstów wymagają optymalizacji. Nasze doświadczenie jasno bowiem pokazuje, że szkolenie pozycjonowanie stron nie może odbyć się bez porządnej dawki wiedzy o contencie!

SEO szkolenie, które stanowi podstawę do samodzielnej pracy

Jeśli chcesz prowadzić samodzielnie działania dla swojej strony ,w zakresie SEO – szkolenie jest skierowane także i do Ciebie! Pokażemy Ci które aspekty pozycjonowania nie wymagają technicznej wiedzy i od czego zacząć, chcąc poprawić pozycje strony w wyszukiwarce Google. Dzięki wiedzy, którą przekazujemy prowadząc nasze szkolenie, pozycjonowanie stron (w bardzo podstawowym zakresie) nie powinno stanowić Ciebie większego wyzwania.

Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń zdobyte zostało dzięki licznym wydarzeniom branżowym, szkoleniom dla klientów korporacyjnych i biznesowych, jak również dla adeptów digital marketingu.

Zapraszamy do kontaktu

    Imię (wymagane)


    Back To Top