skip to Main Content

SEO Copywriting

Treść zawsze ma znaczenie. Dobrze zoptymalizowana treść ma jeszcze większe – bo jest większa szansa, że zostanie przeczytana. Daj się zauważyć, wykorzystując SEO copywriting w budowaniu wizerunku swojej marki online.

SEO copywriting, czyli treść, dzięki której jesteś widoczny

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, wynikające z prowadzenia setek projektów, wiemy co lubi Google i jak pisać, by dana podstrona wyświetlała się wysoko w wynikach wyszukiwania. SEO copywriting jest narzędziem, które wykorzystujemy by poprawić widoczność Twojej strony i zwiększyć konwersję.

Terminowość

Wiemy, jak ważna jest każda godzina pracy. Dlatego dostarczymy Twoje teksty SEO w umówionym terminie. Tak, aby starczyło czasu na zapoznanie się z nimi i wykonanie niezbędnej korekty lub edycji.

Profesjonalny research

Każdy realizowany przez nas tekst jest poprzedzony głębokim researchem, aby dostarczona do Ciebie treść miała wartość merytoryczną i była kompletnym źródłem informacji na dany temat.

Ciekawa treść

Aby dostarczyć Ci gotowy produkt, proponujemy tematy tekstów i tworzymy strategię contentową. Dzięki temu nie musisz martwić się o to, o czym właściwie chcesz pisać i co zamieścić m.in. na firmowym blogu.

Optymalizacja

Aby treść była maksymalnie efektywna, dopasowujemy ją do potrzeb wyszukiwarki i słów kluczowych. SEO copywriting opieramy na wiedzy, doświadczeniu, a także danych z narzędzi analitycznych.

Unikalność

Teksty, które dla Ciebie napiszemy będą unikalne. Dzięki temu dostaniesz content szyty na miarę, dopasowany do Twoich potrzeb i naszych ustaleń w kwestii działań pozycjonerskich.

Realne emocje

Chcemy, aby użytkownicy, którzy zobaczą dany tekst dostali content najwyższej jakości. Dlatego tworzymy teksty dopasowane do Twojej grupy docelowej. Będzie budził oczekiwane emocje i niósł za sobą wartość.

Content marketing, który poprawi sprzedaż

Każde działanie ma swój cel. Wykorzystując SEO copywriting i pisząc teksty mające poprawić widoczność nie zapominamy o głównym proficie działań marketingowych i SEO. Poprawa sprzedaży i realizacja Twoich celów jest dla nas priorytetem, dlatego już na początku współpracy przedstawimy, w jakich obszarach SEO copywriting może pomóc je osiągnąć i na dostarczaniu jakich rodzajów treści powinna opierać się współpraca.

Treść dopasowana do Twojej marki

SEO copywriting to nie wszystko, dlatego uwzględniamy potrzeby wizerunkowe Twojej firmy. Dzięki temu teksty SEO, które dostarczamy są spójne z innymi działaniami marki i stanowią ich uzupełnienie. Każdy projekt jest inny, dlatego uwzględnimy Twoje potrzeby. Dostarczymy teksty, które będą spójne z tym, jak firma chce o sobie mówić i jak chce, by o niej mówiono.

Teksty dopasowane do potrzeb twoich klientów

Wierzymy, że masz do przekazania coś ważnego. Z tego powodu wykorzystujemy SEO copywriting, nie rezygnując przy tym z jakości i merytoryki. Zamówione przez Ciebie treści zostaną dopasowane nie tylko do tego, co lubi Google. Zostaną dopasowane do tego, co lubią Twoi aktualni i potencjalni klienci.

SEO copywriting „szyty na miarę”

Dbamy o to, żeby tekst pasował do miejsca w którym się znajdzie. Dzięki temu, że rozumiemy mechanizmy rządzące content marketingiem, umiemy stworzyć tekst który będzie “szyty na miarę”, niezależnie od tego czy będzie to opis kategorii, tekst na bloga czy artykuł sponsorowany.

Spójność treści

Choć SEO copywriting utożsamiany jest przede wszystkim z działaniami pozycjonerskimi, chcemy by teksty – nawet SEO – były dopasowane do innych treści na stronie internetowej. Stałe korzystanie z SEO copywritingu w seolid.pl jest także szansą na zbudowanie przemyślanej i spójnej strategii Content Marketingowej, dopasowanej do aktualnych trendów i planu działań z zakresu pozycjonowania.

Zapraszamy do kontaktu

    Imię (wymagane)


    Back To Top