skip to Main Content

Audyt SEO

Widoczność w Google jest zależna od wielu różnorodnych czynników. Dlatego niezwykle istotne jest spełnienie warunków technicznych i przeanalizowanie, jakie błędy lub niedociągnięcia mogą mieć negatywny wpływ na pozycje w wyszukiwarce. Analiza SEO, czyli audyt SEO, pozwala na dokładne przestudiowanie serwisu i wskazanie, które z elementów wymagają dopracowania.

Audyt SEO – analiza przeprowadzana przez specjalistę

Dobrze przeprowadzony audyt SEO to ten, który został stworzony w wyniku analizy doświadczonego specjalisty. Właśnie taką analizę SEO oferujemy klientom! Doświadczenie, które zdobyłem pracując przy ponad 100 projektach (zarówno krajowych, jak i zagranicznych) pozwala mi na dogłębną analizę serwisu. Dzięki temu, że miałem okazję pracować przy audytowaniu stron na różnych systemach CMS znam także ich możliwości i funkcjonalności. Dzięki temu wskazówki, które dostają nasi klienci są realne do wdrożenia

Analizujemy domenę

Robimy audyt techniczny strony, by zauważyć wszystkie niedociągnięcia i błędy. Dzięki temu jesteśmy w stanie je wyeliminować i wskazać, które elementy na stronie wymagają poprawy.

Zwracamy uwagę na content

Aby skutecznie wskazać, które fragmenty treści na stronie wymagają modyfikacji, wykonujemy audyt contentowy. Dzięki temu zwiększamy szansę na uzyskanie wysokich wyników w wyszukiwarce.

Nie bagatelizujemy linków

Zwracamy szczególną uwagę na linki, które kierują do domeny. Dzięki temu możemy zareagować, gdy strona jest „zainfekowana” spamem, co ma negatywny wpływ na pozycje w Google

Pokazujemy dobre praktyki

Chcemy, by dostarczane przez nas audyty były kompletnymi dokumentami. Dlatego dostarczamy listę wskazówek i proponowanych zmian do wdrożenia.

Śledzimy działania konkurencji

Już na etapie audytowania wykonujemy analizę konkurencji, by skuteczniej weryfikować, co wpływa na pozycje stron w przypadku danej branży.

Dbamy o przejrzystość

Estetyczne, spójne dokumenty pozwalają na lepsze zrozumienie przekazywanej treści. Doskonale o tym wiemy, dlatego audyt SEO który Ci dostarczymy będzie przejrzysty i zrozumiały.

Audyt SEO – otrzymasz gotowe rozwiązania

Samo wskazanie problemów to jedno. Wskazanie, jak je rozwiązać –  to już zupełnie coś innego. Audyt SEO strony, który przygotujemy będzie zawierał jasne wskazówki i wytyczne do wdrożenia. Dzięki temu dokument jest kompletnym kompendium wiedzy na temat stanu strony w dniu audytowania, stanowiącym podstawę do dalszej współpracy w zakresie SEO.

Audyt SEO –  zrozumiemy Twój biznes

Doświadczenie płynące z pracy przy różnych projektach, a także znajomość trendów marketingowych pozwala na indywidualne podejście do klientów z różnych branż. Dzięki temu audyt SEO strony internetowej będzie nie tylko listą wskazówek, ale i odpowiedzią na potrzeby rynku. Rozumiemy, czym jest UX. Wiemy, że każda branża rządzi się swoimi prawami. Znamy regulacje prawne, które mogłyby uniemożliwić wdrożenie niektórych rozwiązań (m.in. w branży prawnej czy farmaceutycznej). Dzięki temu przeprowadzony przez nas audyt SEO strony internetowej jest realną odpowiedzią na potrzeby klienta.

Audyt SEO –  wsłuchamy się w Twoje potrzeby

Rozumiemy, że każda osoba ma swoje własne spojrzenie. Jeżeli nie jesteś w stanie zaakceptować niektórych rozwiązań lub chcesz, by na któryś z elementów został położony szczególny nacisk –  powiedz to! Już na etapie przygotowywania audytu SEO jesteśmy w stanie wypracować wspólne rozwiązanie. Dzięki temu unikniesz rozczarowania, zapoznając się z treścią dokumentu i przygotowana przez nas analiza SEO w pełni spełni Twoje oczekiwania.

Audyt SEO –  uszanujemy Twój budżet

Wyceniając pracę specjalisty przy audycie SEO oceniamy, jak dużo czasu należy poświęcić na dogłębną analizę serwisu. Dzięki temu nawet najmniejsi, początkujący przedsiębiorcy –  z prostymi stronami internetowymi –  mogą zdecydować się na skorzystanie z naszych usług. Nie mamy jednego, uniwersalnego cennika. Nie pojawią się w trakcie audytowania żadne dodatkowe koszty. Wystarczy, że powiesz na samym początku, jakim budżetem dysponujesz. Uszanujemy go i powiemy Ci, czy jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Zapraszamy do kontaktu

    Imię (wymagane)


    Back To Top